POZNAJMY  SIĘ

Jesteśmy firmą doradczą, koordynującą projekty z branży medycznej oraz gospodarki senioralnej.

Poprzez portal www.senior24h.pl oraz kampanię społeczną Teraz Senior! staramy się zmienić myślenie o ludziach starszych i ich potrzebach.

Nasze hasło: „Przyszłość! Nie starość” motywuje do wychodzenia poza schematyczne myślenie o tym, co czeka nas wszystkich i do weryfikacji oczekiwań względem tego, co przed nami. Zależy nam na zaangażowaniu szerokiego grona osób, firm i instytucji szczerze zainteresowanych tematyką senioralną i szeroko rozumianą gospodarką senioralną.

Wzrost udziału osób starszych w społeczeństwie to zjawisko wynikające z postępu, o który wszyscy zabiegaliśmy, zarówno w dziedzinie gospodarczej, społecznej i medycznej, które stwarzają ludziom możliwość dłuższego życia w niespotykanych do tej pory warunkach komfortu i bezpieczeństwa. Do 2025 r. ponad 20 proc. Europejczyków będzie miało 65 lat lub więcej, przy czym gwałtownie wzrośnie liczba osób powyżej 80. roku życia. Dlatego też wyzwaniem dla nas powinno stać się stworzenie przestrzeni do angażowania się społecznego osób starszych, likwidacja barier oraz dostępu do osiągnięć technologii i internetu, wzrost aktywności społecznej seniorów, podtrzymywanie kontaktów międzyludzkich oraz wspólna troska o ich zdrowie i jakość życia, jako recepta na długowieczność i aktywne przeżywanie lat w dobrym zdrowiu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

POZNAJ NASZE PROJEKTY

www.senior24h.pl portal dla seniorów i o seniorach będący interaktywną przestrzenią komunikacji pomiędzy seniorami a usługodawcami dla których dobro i komfort seniora są najważniejsze.

www.takdlazdrowia.pl kampania społeczna oraz Fundacja działająca na rzecz profilaktyki i zdrowia także seniorów w myśl zasady, że zdrowie jest najważniejsze i wszyscy mamy wpływ na to, jak będzie wyglądało nasze życie po 60tce.

www.senior24h.pl portal dla seniorów i o seniorach będący interaktywną przestrzenią komunikacji pomiędzy seniorami a usługodawcami dla których dobro i komfort seniora są najważniejsze.

Wypowiedz się w sprawie przyszłości seniorów!

NASI PARTNERZY

ZAPRASZAMY DO NASZEJ SIEDZIBY!